02634027070

02634027071

LOCATION

البرز - فردیس - بین فلکه دوم و سوم - مابین خیابان 25 و 27

معرفی درمانگاه

معرفی درمانگاه دندانپزشکی حکیم فردیس

درمانگاه دندانپزشکی حکیم فردیس در سال ۹۵ فعالیت خود را در زمینه ی دندانپزشکی عمومی و تخصصی اعم از ارتودنسی، ایمپلنت، جراحی، اطفال، زیبایی و پروتز به صورت حرفه ای توسط دندانپزشکان مجرب و متعهد آغاز نموده است.

 

کلینیک دندانپزشکی حکیم (شبانه روزی) افتخار نشان +A از معاونت درمان و بهداشت فردیس به عنوان درمانگاه نمونه برای مقابله با ویروس کرونا را دارد و از روزهای ابتدایی پیدایش این بیماری جهانگیر در کنار هموطنان عزیز بوده و همچنان با رعایت نکات ایمنی و بهداشت در بالاترین سطح ممکن خدمت رسانی میکند
پرسنل حرفه ای ، نیروهای آموزش دیده و زبده ، پزشکان مجرب ، استفاده از مواد با کیفیت و تجهیزات به روز از موارد مهم منشور سازمانی حکیم است.

کلینیک حکیم در راستای ارتقا سطح بهداشت دهان و دندان با شرایطی ویژه و در محیطی حرفه ای و بهداشتی آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.

کلینیک دندانپزشکی حکیم فردیس کرج

این کلینیک در دو طبقه مجهز و مجزا برای بخش اداری و بخش درمان امکان رعایت پروتکل های بهداشتی را به حداکثر رسانده است.
کلینیک حکیم دارای ۷ بخش درمان شامل ۷ یونیت دندانپزشکی، اتاق گرافی دیجیتال ( عکس برداری )، اتاق CSR مجهز ( اتاق استریلیزاسیون مرکزی ) ، اتاق های مجزای پسماند ، اتاق تمیز و اتاق کثیف ، بخش جراحی مجزا همراه با تجهیزات کامل و به روز برای ارائه ی تمام‌خدمات دندانی در محیطی کاملا استریل با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت شبانه روزی در خدمت بیماران محترم می باشد.

معرفی متخصصین درمانگاه شبانه روزی حکیم

دکتر حمید قاسمی

متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت

دکتر امبن قاسمی

جراح دندانپزشک

دکتر محمد قاسمی

دندانپزشک زیبایی

(فلوشیب زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا )

دکتر شراره مقصود لو

جراح دندانپزشک